strona główna » Podpory hydrauliczne


Hydrauliczne podpory stabilizujące firmy E&P to absolutnie nowatorski  system dedykowany do tak popularnych pojazdów kempingowych i lekkich specjalnych jak wozy transmisyjne, mobilne serwisy, mobilne centra dowodzenia i itp. Już nie ma potrzeby stosowania klinów czy najazdów. Bez wysiłku w ciągu kilkudziesięciu sekund możemy wypoziomować   pojazd na postoju. Dzięki temu np. w samochodzie kempingowym łóżko zapewni komfortowy wypoczynek a woda z brodzika w łazience spłynie bez problemu, w pojazdach specjalnych jak  mobilne centrum dowodzenia eliminujemy kołysanie pojazdu podczas wsiadania i wysiadania, gwarantuje prawidłową pracę anteny satelitarnej itp.
Systemy podpór hydraulicznych firmy E&P montowane są  bezpośrednio do ramy pojazdu w przewidzianych do tego miejscach. Podpory są w stanie unieść pojazd o masie nawet 7,5 tony.

System składa się z pompy hydraulicznej, czterech podpór, przewodów ciśnieniowych, uchwytów montażowych, centralki i sterownika umieszczonego wewnątrz pojazdu.
To za jego pomocą w trybie automatycznym naciśnięciem jednego przycisku poziomujemy pojazd z dokładnością do 1-go centymetra. Możemy również skorzystać  z trybu manualnego.

 

 

zestaw.JPG

 


*jeżeli konstrukcja pojazdu pozwala na całkowite uniesienie pojazdu